مشاوره مالیاتی

همانطور که مطلعید چند سالی است که سیاست های کلی اقتصادی کشور به سمت عدم اتکا به درآمدهای نفتی و افزایش سهم مالیات در بودجه سوق پیدا کرده است. همین رویکرد در کنار تصویب قوانین جدید همچون قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان و قانون دائمی مالیات بر ارزش افزوده، بخشنامه های اخذ مالیات از تراکنش های بانکی مشکوک به همراه تغییرات روزانه قوانین موجود و صدور بخشنامه ها و آیین نامه ها و احکام مالیاتی قوانین بودجه و سایر قوانین سبب شده تا اهمیت مالیات برای اقشار مختلف جامعه علی الخصوص کارفرمایان، سرمایه داران، صاحبین اصناف و مشاغل و … بیشتر از پیش شود. 

مالیات از دید کارفرما

گرچه علی رغم دید برخی کارفرمایان مالیات تمام مسئله مالی یک واحد تجاری نیست، اما نیاز اساسی و حیاتی هر واحد تجاری محسوب می گردد. از دیدگاه حسابداری در ایران مالیات هزینه محسوب نمی شود ولی از دید اکثر کارفرمایان مالیات هزینه واحد تجاری است و دغدغه و تلاش کارفرما کاهش هرچه بیشتر این هزینه است. جهت این امر راه های متفاوتی پیش روی کارفرما قرار دارد. یکی از بهترین راهکارها استفاده از ظرفیت های مندرج در قوانین مثل تخفیفات، ترجیحات، معافیت ها و نرخ صفرهای مالیاتی، بخشودگی های مالیاتی و .. است.

مشاور مالیاتی کیست؟

مشاور مالیاتی فردی است خبره دارای چندین سال سابقه و تجربه اجرایی و عملی انجام امور مالیاتی، مسلط به قوانین و مقررات مالیاتی و استانداردهای حسابداری و اصول حقوقی مالیاتی، سابقه شرکت در هیات های حل اختلاف مالیاتی، نگارش لوایح، دفاع از مودیان و … که وظیفه اصلی وی کمک و ارائه مشاوره به کارفرما در جهت نیل به اهداف زیر است:

ارائه راهکار و مشاوره در جهت انجام صحیح، کامل، به موقع و دقیق تکالیف مالیاتی

ارائه راهکار و مشاوره در جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی به نفع کارفرما

ارائه راهکار و مشاوره در جهت تکمیل و ارائه اظهارنامه و سایر گزارشات مالیاتی

ارائه راهکار و مشاوره در خصوص نحوه ثبت و بایگانی اسناد حسابداری و ثبت در گزارشات مالیاتی

ارائه راهکار و مشاوره در جهت انجام رسیدگی مالیاتی

ارائه راهکار و مشاوره در جهت انجام دفاع در مراجع دادرسی مالیاتی

وکیل مالیاتی کیست؟

زمانی که پرونده شما در اولین مرحله از دادرسی مالیاتی طرح می گردد شما می توانید با ارائه وکالتنامه رسمی محضری به یک وکیل مالیاتی کلیه امور دفاع تا آخرین مرجع دادرسی را با خیال راحت به وی بسپارید. وکیل مالیاتی با توجه به اسناد و مدارک و توضیحاتی که از شما دریافت می کند اقدام به نگارش لایحه دفاعیه نموده و خود راسا در مراجع دادرسی حضور بعمل می رساند. وظیفه وکیل مالیاتی کاهش مبلغ مالیات کارفرما تا حد امکان و با استفاده از کلیه فنون و ظرفیت های قانونی و فن بیان و سخنوری و فن نگارش لایحه و متقاعدسازی است.

انواع مشاوره مالیاتی

۱- مشاوره مالیاتی حضوری

بهترین روش مشاوره مالیاتی، مشاوره مالیاتی حضوری است. محل جلسه مذاکره می تواند در دفتر کارفرما، دفتر مشاور و یا محل ثالث مانند کافه، رستوران، لابی هتل و … حسب درخواست کارفرما باشد. جهت تعیین وقت مشاوره حضوری شما می توانید با شماره ۰۹۹۰۴۱۶۱۸۸۴ تماس حاصل فرمایید. ارائه این خدمات مختص مودیان ساکن در تهران و کرج می باشد.

مشاوره مالیاتی حضوری

۲- مشاوره مالیاتی تلفنی

یکی دیگر از روش های مناسب مشاوره بصورت تلفنی است. در این نوع مشاوره پس از تعیین وقت، مشاوران ما در زمان مقرر با شما تماس گرفته و نسبت به ارائه خدمات مشاوره اقدام می نمایند. جهت تعیین وقت مشاوره حضوری شما می توانید با شماره ۰۹۹۰۴۱۶۱۸۸۴ تماس حاصل فرمایید.

مشاوره مالیاتی تلفنی

۳- مشاوره مالیاتی رایگان

این نوع مشاوره بصورت آنلاین و رایگان از طریق قسمت دیدگاه ها در پایین همین صفحه قابل انجام است. مشاوران مجموعه در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی به سوالات شما اقدام می کنند.

مشاوره مالیاتی شامل چه مواردی می شود؟

خدمات مشاوره مالیاتی برای مودیان مختلف عمدتا شامل دسته بندی های زیر است:

مشاوره مالیاتی شرکتها و اشخاص حقوقی

مشاوره مالیاتی مشاغل و اصناف

مشاوره مالیات بر تراکنش های بانکی

مشاوره مالیاتی املاک و مستغلات

مشاوره مالیاتی پزشکان داروخانه ها و بیمارستان ها

مشاوره مالیاتی وکلا

مشاوره مالیات بر ارث

مشاوره مالیات بر سکه و ارز

 

آیا شما هم به یک مشاوره مالیاتی نیاز دارید؟

بدیهی است که از یک حسابدار، مدیر مالی، معاون مالی و یا هر پست سازمانی دیگری نمی توانید انتظار علم و اشراف کامل به مسائل مالیاتی را داشته باشید. ما به همراه کادر حرفه ای و مجرب در زمینه های مختلف مالیاتی مانند مالیات شرکت ها، املاک مستغلات، مشاغل، دادرسی و … می توانیم به بهترین شکل شما را در این زمینه یاری کنیم.

شما هم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق شماره همراه زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۸۰۱۵۸۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *