آرا محاسب

 گزارش عملکرد مالیات بر درامد 1401 آرا محاسب منتشر شد !

پکیج مالی استارتاپ ها

[ux_slider slide_width=”100%” bullets=”false”]

[ux_banner height=”58%” bg=”1535″ bg_pos=”70% 17%”]

[text_box width__sm=”85″ width__md=”52″ animate=”fadeInLeft” position_x=”0″ position_x__sm=”10″ position_y=”25″ position_y__sm=”90″ text_depth=”1″]

پکیج ویژه کسب و کارهای آنلاین و استارتاپ ها

[/text_box]

[/ux_banner]

[/ux_slider]
[row style=”large” h_align=”center”]

[col span=”10″ span__sm=”12″]

طبق آمار جهانی، 33% از دلایل شکست استارتاپها مسائل و مشکلات حوزه مالی برآورد می شود. این آمار در کشور ما به دلیل مواردی مانند مشکلات قانونی از جمله مالیات، مشکلات مالی و سرمایه گذاری، مشکلات اقتصادی در سطح کلان و … نه تنها کمتر نیست! بلکه قطعا بیشتر است.

منظور از استارتاپ چیست؟

به کسب و کارهای نوپایی که معمولا بر پایه فناوری اطلاعات و تکنولوژی های نوین بنا می شوند، استارتاپ گفته می شود. از ویژگی های معمول استارتاپها این است که در بدو امر بازدهی ندارند اما پس از مدتی سود کلانی که بیشتر به صورت افزایش ارزش است را نصیب صاحبان و بنیانگذاران خود می کنند.

چه مشکلاتی گریبانگیر یک استارتاپ است؟

یک استارتاپ در ابتدا نیازمند سرمایه است که این سرمایه توسط بنیانگذار و در مراحل بعدی توسط سرمایه گذار تامین می شود. پس از یک دوره و بخصوص با توجه به شرایط قانونی کشور ما انواع و اقسام تکالیف و مشکلات مالی از کمبود نقدینگی، تورم، گرانی نیروی کار گرفته تا مشکلات مالیاتی، ثبتی، بیمه ای، شهرداری، و … در کمین یک کسب و کار نوپا هستند. گذشته از این موارد ضعف سیستم مدیریتی کسب و کار، نداشتن علم به این موارد و کمک نگرفتن از متخصصین این حوزه و حتی کمبود متخصص در این زمینه همه و همه دست در دست هم می دهند تا یک کسب و کار نوپا تا پیش از شکوفایی بطور کامل نابود شود.

چه راهکارهایی برای رفع مشکلات مالی استارتاپ ها متصور است؟

گذشته از مشکلات بنیادی و شرایط عمومی حاکم بر این کسب و کارها در ایران که عموما قابل تغییر نیستند، مدیریت یک استارتاپ می تواند با تکیه بر دانش مالی و تخصصی یک تیم فنی، حتی الامکان از مشکلات شروع و مدیریت کسب و کار در این حوزه کاسته تا استارتاپ به مرحله بلوغ برسد.

از جمله این راهکارها می توان به شناسایی دقیق و عمیق از شرایط مالی کسب و کارهای مشابه، برنامه ریزی مالی، طرح ریزی استراتژیک، تمرکز و شناسایی دقیق درآمدها، هزینه ها، دارایی ها و جریان های نقدی، شناسایی و آموزش بروزترین قوانین حوزه تجارت الکترونیک در کشور از جمله قوانین ثبتی، بیمه ای، حقوق قراردادها، قوانین کار، قوانین مالیاتی و … اشاره کرد.

پکیج استارتاپها شامل چه مواردی است؟

اگر شما هم از جمله مدیران دلسوز کسب و کارتان هستید و می خواهید برای همیشه از شر مشکلات مالی تا حد امکان خلاص شوید، تیم مشاوران آرا محاسب با تجربه ای که در زمینه استارتاپها و کسب و کارهای نوپا دارد، یاوری بی همتا برای شما خواهد بود.

در پکیج ویژه استارتاپها از همان ابتدا با خدمات زیر در کنار شما هستیم:

تصمیم گیری درخصوص ثبت شرکت و یا کسب و کار حقیقی

برنامه ریزی مالی

مشاوره مالی

انجام تکالیف مهم و حیاتی قانونی

شناسایی و آموزش قوانین و مقررات مربوطه حوزه مالی

برنامه ریزی مالیاتی

امور استخدامی، قراردادهای پرسنلی

اخذ کد کارگاهی و بیمه پرسنل

اخذ کد اقتصادی

اخذ گواهینامه ارزش افزوده

استقرار سیستم حسابداری مناسب

استقرار روش ها و کنترل های داخلی مناسب

بودجه بندی و کنترل

و هر راه و روشی که برای موفقیت مالی استارتاپ شما متصور است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه پکیج مالی استارتاپ ها، کسب و کارهای نوآور و مبتی بر فناوری می توانید فرم زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

[/col]

[/row]
[row style=”large” h_align=”center”]

[col span=”7″ span__sm=”12″]

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

[/col]

[/row]